Galeria - Nasze realizacje
Kontakt
Bartłomiej Marszałek - TOP GOLF
SOUTHWEST GREENS POLSKA
Osiek 99A, 32-300 Olkusz
tel.: +48/ 508 44 99 77
+48/ 517 052 576
e-mail: biuro@southwestgreens.pl

Golf Solution - Projekty Prywatne

Przydomowe syntetyczne putting green'y stają się coraz bardziej popularne. Są efektywnym oraz wygodnym sposobem doskonalenia gry, ale również zabawy, żeby nie wspomnieć o walorach estetycznych. Decydując się na usługi SWGI możecie mieć Państwo pewność, że wasz green zostanie zbudowany przy użyciu specjalistycznych technik oraz najlepszych materiałów. Nasza najwyższej jakości syntetyczna trawa ma wygląd trawy naturalnej, a  co  najważniejsze – piłka na niej zachowuje się tak, jak na najlepszym naturalnym putting green'ie, niezależnie czy ćwiczycie Państwo putt, chip czy pitch. Możemy zaprojektować i wykonać dla Państwa putting green, który da Wam możliwość ćwiczenia praktycznie każdego uderzenia. Możemy również dostosować szybkość green'u (mierzona na stimpmeter) do Państwa potrzeb.

Wielu profesjonalnych graczy ćwiczy wszystkie elementy „krótkiej gry” na naszych syntetycznych greenach.  Dlaczego?  Ponieważ nasze greeny przyjmują  ich  uderzenia  z każdego dystansu w sposób, w jaki dzieje się to na mistrzowskim polu golfowym.

Czego byśmy nie powiedzieli o jakości materiału, to materiał jest tylko tak dobry, jak dobra jest jego instalacja. Zespół SWGI doprowadził ten proces do perfekcji. Rozpoczynamy od przygotowania projektu. Dyskutując z klientem ustalamy najważniejsze elementy projektu, takie jak rozmiar greenu, nachylenie terenu i jak to wpłynie na rozplanowanie greenu, jego ukształtowanie, jak również szerokość fringu wokół   putting  greenu.   Wybieramy  położenie   dołków,  ewentualnych   chipping  areas,   bunkrów oraz rozważamy inne aspekty architektury krajobrazu, które mogą polepszyć efekt końcowy. Przed rozpoczęciem prac przedstawiamy projekt z precyzyjnymi wymiarami, konturem i poziomami na greenie klientowi do akceptacji. Granitowa baza pozwala nam ukształtować powierzchnie zgodnie z ustaleniami. System montowania dołków (Southwest Greens Cup System 2.0) został zaaprobowany przez Nicklaus Desing i Francuską Federację Golfa. Zastosowanie systemu shock-pad oraz wypełnienie trawy piaskiem kwarcowym  (ok.40 kg/m2)  pozwala  nam  uzyskać  miękką  strukturę  i  właściwości  naturalnej  trawy oraz zachować je przez długie lata.

Co bardzo ważne – syntetyczny putting green wymaga tylko niewielkich zabiegów pielęgnacyjno – konserwujących.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac Galeria

Copyright by southwestgreens.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone