Galeria - Nasze realizacje
Kontakt
Bartłomiej Marszałek - TOP GOLF
SOUTHWEST GREENS POLSKA
Osiek 99A, 32-300 Olkusz
tel.: +48/ 508 44 99 77
+48/ 517 052 576
e-mail: biuro@southwestgreens.pl

Trawy Ozdobne i Nawierzchnie Sportowe

Southwest Greens jako lider w dziedzinie projektowania i wykonywania golf greenów szczyci się ogromnym doświadczeniem w branży zajmującej się trawą syntetyczną.

Wykorzystujemy naszą wiedzę o produkcie, naszą umiejętność projektowania oraz fachowej instalacji rozszerzając działalność na trawy ozdobne oraz nawierzchnie sportowe. Ich produkcja jest oparta na tej samej technologii, co produkcja naszych specjalistycznych traw golfowych tak, aby zapewnić jej jak najbardziej naturalny wygląd i "czucie", odporność na zagniatanie, wysokie i niskie temperatury, a to wszystko bez potrzeby koszenia, nawożenia, podlewania...

Ścisła Współpraca z takimi potentatami jak TenCate i Shaw Industries pozwala nam stosować tylko najlepsze materiały, które nie mają sobie równych na rynku i są praktyczną alternatywą dla trawy naturalnej.Rodzaj zastosowanego podkładu pozwala dostosować się właściwie do każdego pożadanego kształtu i kąta nachylenia podłoża.

Nasze syntetyczne trawy mają bardzo różnorodne zastosowania - boiska, korty tenisowe, tarasy, balkony, pasy zieleni,ogródki przy barach i restauracjach,ogródki przydomowe, place zabaw i wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac - GALERIA

Copyright by southwestgreens.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone